S Útěkem do Vídně (Útěk do přírody)

od: 1. 12. 2023
do: 3. 12. 2023
čas: 16:00 - 21:30
kde: Vídeň

V rámci dalšího Útěku do přírody se vydáme do Vídně, abychom naše Útěky v tomto roce zakončili stylově. Akci organizujeme ve spolupráci se ZO ČSOP TROJA.  Pokud bys rád/a vyrazil/a s námi, neváhej se registrovat do celého projektu Útěk do přírody a také na tuto konkrétní akci přes google formulář.

Programové informace aneb na co se těšit 🙂

Vídeň slibuje krásné přírodovědné muzeum, neméně krásnou Zoologickou zahradu a v tomto období samozřejmě i Vánoční trhy. Další aktivity vymyslíme společně dle toho, co vás samotné napadne.

Organizační informace

Odjezd: v pátek 1.12. v 16 hodin se sejdeme na pražském hlavním nádraží
Konec akce: v neděli 3.12. bychom dle jízdního řádu měli ve 21:11 dorazit zpět na pražské hlavní nádraží
Ubytování a strava: ubytování bude v budově na karimatce ve vlastním spacáku, strava bude zajištěna od sobotní snídaně do nedělní večeře
Kontakt na organizátora: Ondřej Kolouch, 721 044 871
Cena: 1 350 Kč (pro účastníky Útěků do přírody), 2 000 Kč (pro ostatní zájemce). Cena zahrnuje dopravu, ubytování, stravu a základní vstupné. Případné další náklady již budou na účastnících dle jejich uvážení.
Co vzít s sebou: oblečení dle svého uvážení, spacák, karimatku, přezutí, ešus, zahraniční připojištění a pro účastníky pod 18 let formulář podepsaný od rodičů (zanedlouho doplníme)