Soutěž Rok netopýrů

S potěšením vám oznamujeme zahájení soutěže Rok netopýrů.

Účast v soutěži není omezená věkem. Do soutěže se může zapojit naprosto každý. Od batolete po seniory. Jako jednotlivec, skupina, rodina, třída, škola, kroužek i oddíl.

Jak se do soutěže zapojit?

Vytvoříte vlastní kresbu, malbu, výrobek nebo text (např. vtip, příběh, pohádku) s tematikou netopýrů a zašlete nám ho v po době fotografie nebo pdf souboru. Pozor! S každým výtvorem se však dá soutěžit pouze jednou. Tedy pokud pošlete nějaký výtvor jako skupinové dílo např. za školu, už nemůžete stejné dílo poslat jako jednotlivec.

Výtvory zasílejte na e-mail .

Uzávěrka odevzdání děl je do 31. 8. 2022.

Vyhodnocení soutěže proběhne ve dvou kolech:
1. kolo bude vyhodnocováno v kanceláři SMOP ČSOP, 2. kolo se uskuteční v říjnu 2022 podobou veřejného hlasování na www.roknetopyru.cz. Při vyhodnocování bude zohledněn věk autorů. Účastí v soutěži dáváte automaticky souhlas s uveřejněním a dalším zpracováním práce v rámci soutěže.

Neváhejte se zapojit! Každý zúčastněný obdrží zajímavou odměnu a na výherce čeká speciální cena.

Informace ke stažení

Netopýři jsou pozoruhodní tvorové výjimeční nejen svým způsobem života, ale především tzv. echolokací, díky které mají skvělý přehled o svém okolí. Vyhledají tak i drobný hmyz, kterým se živí. Netopýří mají často úzké soužití s lidmi. Ale díky jejich skrytému způsobu života si jich mnohdy ani nevšimneme.