Zvažovali jste někdy vědu? My ano!
Akce Zvaž vědu! ukazuje středoškolákům, že věda není nuda – je to svět plný skvělých příležitostí. O tom jsme se sami přesvědčili v Praze, kde jsme studentům představili nadcházející ročník Ekologické olympiády. Návštěvníci našeho stánku si prakticky vyzkoušeli monitorování invazních druhů a seznámili se s jejich vlivem na původní ekosystémy. Hlavním cílem naší účasti bylo motivovat studenty k zapojení do soutěže, která jim nabízí možnost ověřit si teoretické znalosti v praxi a hlouběji se věnovat ochraně životního prostředí.
Děkujeme organizátorům za spolupráci a studentům za jejich čas a zájem.













