Jsme moc rádi, že v sobotu bylo z rukou předsedy SMOP ČSOP předáno nejvyšší vyznamenání Český svaz ochránců přírody právě jemu. Milan Jánošík se již od mládí věnuje výchově dětí, a to nejen jako vedoucí oddílu, ale také jako učitel na základní škole.
Vyznamenání mu bylo předáno během libereckého krajského kola Zlatého listu, které probíhalo v „jeho“ Osečné. Na vyznamenání ho nominovala základní organizace 36/02 při Správě CHKO Jizerské hory, pod kterou Milan vede oddíl Zbojníci. Děkujeme mu za jeho obrovský přínos v oblasti práce s dětmi a mládeží a těšíme se na další spolupráci.
